Apie mus

Esame vienas iš pirmųjų konceptualus indų ir stalo serviravimo įrankių bei aksesuarų salonas, kuris pristato žinomus pasaulio indų gamintojus ir jų tendencijas Lietuvoje.

Visą savo patirtį, žinias, išvystytus ilgalaikius santykius su gamintojais, įgytus dirbdami įmonių grupėje UAB „INTERIO BALTIC” sukūrėme tvirtą pagrindą naujai verslo sričiai, kuri leis puoselėti stalo serviravimo kultūrą bei gražias ir jaukias gyvenimo erdves mūsų klientams. Mums svarbus kiekvienas klientas ir vienodai svarbūs žmonės dirbantys su mumis.  Mylime savo darbą, todėl mums rūpi, pardavimo procesas, kuris pateisintų klientų lūkesčius ir net juos viršytų. Mums svarbu, kad klientas galėtų mumis pasitikėti ir jaustis saugiai rinkdamasis indus savo namams. 

Bendradarbiaujame su žinomais Europos gamintojais. Tai yra stambūs, stabilūs ir novatoriški indų bei stalo įrankių, aksesuarų fabrikai. Esame oficialūs RAYNAUD, ERCUIS, FUERSTENBERG, SIEGER BY FUERSTENBERG, SAMBONET, ROSENTHAL, VERSACE, STAUB, ATELIER DU VIN, LE NEZ DU VIN atstovai Lietuvoje. 

„DU SON” taip pat labai rūpi aplinka bei jos išsaugojimas. Visi mūsų atstovaujami gamintojai aplinkosaugai teikia išskirtinį dėmesį. Kompanijos sertifikuotos pagal griežtus Europos Sąjungos reikalavimus. Tai užtikrina, kad jų gamybos procesuose naudojamos ekologiškos, lengvai perdirbamos ir aplinkai nekenksmingos medžiagos. Mes puoselėdami ir tausodami aplinką, taip pat diegdami kokybės valdymo sistemą, surenkame visas prekių pakuotes ir pristatome jas perdirbimui. „DU SON” indų, stalo įrankių bei aksesuarų salonas yra etiška ir skaidri kompanija, besilaikanti įstatymų bei atsakingo verslo principų.

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.Kalba