Gamintojai

Jau daugiau nei šimtmetį per tris verslininkų kartas „Raynaud” puoselėja tradicinį Limožo porceliano gamybos meistriškumą. Daugiau apie gamintoją galite sužinoti čia.

1867 m. kunigas Adrien Celeste Pillon mažame Ercuis kaimelyje, esančiame 50 km į šiaurę nuo Paryžiaus, įkūrė meninių sidabro dirbinių gamybos kompaniją, kuri sparčiai išaugo ir šiais laikais yra viena pirmaujančių sidabro/plieno kalvių Prancūzijoje. „Ercuis” išskirtinumas – labai aukštos kokybės stalo įrankių, stalo serviravimo indų/reikmenų ar įvairių interjero dekoro aksesuarų apdaila. Plačiau apie gamintoją rasite štai čia.

„Rosenthal” jau daugiau nei 140 metų pasižymėjo naujovėmis ir dizainu, kokybe, įmantriu meistriškumu ir tobulais proceliano indais bei aksesuarais. Bendradarbiaujant su žymiais dizaineriais, menininkais ir architektais, yra sukurtos neįprastos, nesenstančios ir modernios porceliano kolekcijos, išreiškiančios individualią ir išskirtinę stalo kultūrą. Daugiau apie gamintoją galite sužinoti čia.

„Versace“ ir „Rosenthal“ yra pripažinti prekių ženklai, kurie yra tobulumo ir aukštos kokybės sinonimai. „Rosenthal“ turi tarptautinę reputaciją kaip vienijanti tradicijas ir naujoves, o „Versace“ turi visame pasaulyje gerai žinomą, spalvingą ir prabangų stilių. Kartu jie yra sukūrę elegantiškų, rafinuotų ir įdomių indų bei dovanų kolekcijų. Daugiau apie „Versace“ indų ir aksesuarų kolekcijas galite sužinoti čia.

Jau nuo pat 1856 m. „Sambonet” pradėjęs meistriškai gaminti itališkus stalo įrankius ir indus, pagamintus iš nerūdijančio plieno ir sidabruoto plieno, sujungė tradicijas ir naujoves, išsaugant smulkių detalių kokybę ir meistriškumą. Jų kolekcijose galima rasti nuo klasikinių modelių iki šiuolaikinio dizaino, pripažinto tokiais pagrindiniais apdovanojimais kaip Compasso D’Oro ADI, Red Dot ir GOOD Design Award. Daugiau apie gamintoją čia.

Porcelianas Fiurstenberge, Žemutinėje Saksonijoje, gaminamas nuo 1747 m. Per beveik 300 porceliano kūrimo metų buvo sukurta stalo ir namų stiliaus kultūros klasika, kuri šiandien taip pat įkvepia, kaip ir pradžioje. Daugiau apie gamintoją čia.

„Sieger by Fürstenberg” sujungia dizainerio Michaelo Siegerio ir jo brolio Christiano, „Sieger” prekės ženklo vadovo, žinias ir asmeninį stilių su „Fürstenberg” porceliano gamybos tobulumu. Daugiau informacijos galite rasti čia.

Nuo pat įkūrimo 1904 m. „Georg Jensen“ išsiskiria neprilygstamu meistriškumu. Bendradarbiauja toli ir plačiai – nuo Švedijos princo Sigvardo Bernadoto iki vizionieriaus dizainerio Vernerio Pantono ir japonų dizaino studijos „Nendo“, kurdama nuolat atsinaujinančią dizaino ikonų kolekciją, sukurtą taip, kad ją brangintų karta po kartos. Daugiau informacijos galite rasti čia.

„Staub” prekės ženklas kilęs iš Prancūzijos, o tiksliau – iš Elzaso – Prancūzijos regiono, visame pasaulyje garsėjančio kulinarinėmis tradicijomis ir geru maistu. „Staub” specializuojasi ketaus ir keraminių indų gamyboje, skirtoje tiek namų virėjams, tiek profesionalams, ieškantiems autentiškų ir emocingų gaminimo bei skonio pojūčių. Daugiau apie „Staub” štai čia.

Netoli Stambulo, Turkijoje, įsikūręs „Nude“ gamintojas yra modernus stiklo dirbinių šiuolaikiniam gyvenimui kūrėjas. Jų misija kurti ir gaminti gražias bešvinio krištolo stiklo daiktų/indų kolekcijas. Paprastumo idėja yra esminis „Nude” principas. Daugiau apie gamintoją čia.

„Guaxs” stiklo vazos gaminamos rankomis, vadovaujantis šimtmečius kauptomis praktinėmis žiniomis ir rankų darbo technologijomis. Kiekvieno dirbinio paviršiuje matomi kintantys žmogaus darbo pėdsakai, sukuriantys skulptūrinės formos ir tekstūros sąveiką. Daugiau apie gamintoją čia.

„L’Atelier du Vin” išskirtinius vyno įrankius kuria nuo 1926 m. Tai šeimos verslas, kuris specializuojasi vynininkystės aksesuaruose, skirtuose naudoti „nuo rūsio iki stalo”. Daugiau apie gamintoją čia

 
 

„Le Nez du Vin” yra prancūziška įmonė, kuri specializuojasi kvapų mokymuose ir edukacijoje, susijusioje su vynu. Šios įmonės pagrindinis produktas yra aromatų rinkiniai, kurie padeda žmonėms išmokti atpažinti ir apibūdinti įvairius vyno kvapus. Daugiau apie gamintoją čia

 

Originalūs prancūziški „Forge de Laguiole®“ peiliai įkvepia garsius menininkus ir dizainerius. Jį naudoja geriausi pasaulio virėjai, įskaitant daugelį „Michelin“ žvaigždutėmis apdovanotų šefų. Daugiau apie gamintoją čia

 

„Zieher” atstovauja novatorišką dizainą ir aukštos kokybės meistriškumą ir jau daugiau nei 30 metų yra vertinamas kaip patikimas prabangių viešbučių ir aukštos klasės gastronomijos partneris. Įspūdingi švediško stalo pasirodymai, prabangūs maisto pristatymai ir išskirtiniai namų aksesuarai visame pasaulyje garsėja „Zieher” vardu. Jų unikali vyno taurių serija VISION 2015 metais padėjo pamatus kolekcijai ambicingiems vyno entuziastams. Be aukštos kokybės vyno taurių, „Zieher” taip pat siūlo išskirtinius grafinus ir kitus funkcionalius stalo serviravimo įrankius bei indus. Apie gamintoją daugiau informacijos štai čia.

1921 m. įkurta „Alessi” įmonė pamažu tapo pirmaujančia „itališko dizaino gamyklų“ atstove, galinčia tarpininkauti tarp įdomiausių tarptautinės kūrybos apraiškų ir visuomenės, visuomenės ir rinkos. „Alessi” misija – šias kūrybines išraiškas paversti tikrais objektais, galinčiais patenkinti visuomenės svajones ir vaizduotę. Nuoroda į gamintojo puslapį čia.

„Pinetti” yra italų gamintojas, specializuojantis odos dirbinių gamyboje. Įkurta 1983 m., ši šeimos valdoma įmonė yra žinoma dėl savo aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino įvairių namų interjerui skirtų daiktų ir aksesuarų. „Pinetti” derina tradicinius amato įgūdžius su moderniomis technologijomis, kurdami produktus, kurie yra ne tik funkcionalūs, bet ir estetiškai patrauklūs. Daugiau apie gamintoją čia.

„Serax“ yra daugiau nei prekės ženklas. Įsikūręs Belgijoje, kuria šiuolaikinius namų apyvokos reikmenis bendradarbiaujant su žymiausiais tarptautiniais dizaineriais ir kūrėjais, kuriuos sieja bendra vizija siekianti pagerinti kasdienę erdvę. Daugiau apie gamintoją čia.

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.Kalba